MENÜ

Aydın Avukatlık Ofisi17.5.2021

Aydın ilinde Avukatlık Ofisi olarak sizlerin yanındayız. Şehrimizde olan her türlü hukuki anlaşmazlık, sorun ve problemleriniz için Elgit Hukuk Bürosu´ndan destek alabilirsiniz.

Boşanma,Tanıma Tenfiz,Bilişim,Ceza,Tazminat Davası Avukatı konularının her biri için Aydın ilinde bizlerden destek ve hukuki danışmanlık alabilirsiniz.  Sektörde çok uzun yıllardır bulunan avukatlık ofisimiz Aydın´da kurulmuş ancak ülkemizin hemen hemen her ilinde davalara katılım sağlayarak başarılı sonuçlar elde etmesi ile tanınmıştır. Süratli ve hızlı çözüm odaklı hukuk hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.  Müvekkillerimiz ile daima uzun soluklu ve güven esaslı olarak iş ortaklıklarını kurduk. Farklı sektörlerde hizmet veren yerli vey yabancı şirketler ile kurumsal yapıda avukatlık hizmeti, hukuki danışmanlık hizmeti de ayrıca vermekteyiz. Siz aklınızdaki soru ve sorunlarınız için hiç çekinmeden biziarayabilirsiniz.  Zaman kaybetmeyin, hemen arayın..

AVUKATLIK OFİSİ

Hukukun bir çok alanında süregelen tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet veren Elgit Hukuk Bürosu ihtiyacınız olabilecek bir çok faaliyet alanında uzman avukatlar ve asistanlarla işbirliği içerisinde hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.  Hukuk büromuz  gerçek ve tüzel kişilere yönelik hukuki danışmanlık, ticaret hukuku, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul hukuku, ceza hukuku, fikri mülkiyet hukuku  ve aile hukuku alanları başta olmak üzere farklı hukuki alanlarda faaliyet göstermekte olup, yerli ve yabancı müvekkillerine hukuki destek hizmetleri sunmaktadır.

Elgit Hukuk olarak sizlere özenli bir hizmet anlayışı ile hizmetler veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren avukatlarımız ile müvekkillerimizin soru ve sorunlarına en kısa zamanda ve en uygun şekilde çözüm üreterek hukukun her alanında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve sorularınızı avukatlarımıza danışmak için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

  • İşçiye Diğer Ücret Ödeme Şekilleri
    İşçiye Diğer Ücret Ödeme Şekilleri Nelerdir? Sizlere sitemiz üzerinden ücret ödeme şekilleri hakkında geçtiğimiz günlerde yayınladığımız makalemizin haricinde bu makelemizde diğer ödeme şekillerini bildiriyoruz. ...
  • İş Hukukunda Yabancı Uyruklu İşçi Çalıştırma
    İş Hukukunda Yabancı Uyruklu İşçi Çalıştırma İle İlgili derlenen bazı bilgilere web sitemizde yer verdik, sizlerin incelediği yazılar ve bilgiler için lütfen avukatlarımıza ulaşarak bilgi temin ediniz. ...
  • Maddi Zarar Tazminatı İçin Gerekli Belgeler
    Maddi Zarar Tazminatı İçin Gerekli Belgelerin tamamına web sitemizden ulaşabilirsiniz. ...